B2B

Szkło z Krośnieńskich Hut Szkła „KROSNO” S.A. łączy w sobie oryginalne wzornictwo, kunszt wykonania i najnowsze osiągnięcia technologiczne. Bardzo wysoka jakość wyrobów i nieskazitelna bezbarwność masy szklanej osiągana jest dzięki wypracowanej przez lata metodzie produkcji oraz recepturze używanych składników. Krośnieńskie Huty Szkła „KROSNO” S.A. oferują pełną gamę usług - od projektu do finalnego produktu. Wytwarzanie i zdobienie szkła odbywa się w obrębie jednej firmy.

Mamy bogate doświadczenia w realizacji projektów dla globalnych marek i liderów rynku: Heineken, Carlsberg, SABMiller, Carlo Rossi, Sutter Home, Chivas Regal, Jameson, Smirnoff, Belvedere, Finlandia, Famous Grouse i wiele więcej.

Od połowy 2015 roku większość wyrobów produkcji automatycznej wykonywanych jest ze szkła Crystalline. Pozwala to na uzyskanie większej niż dotychczas wytrzymałości i lepszej przejrzystości produktów. Poprawiło to również parametry szkła KROSNO w zakresie odporności na matowienie powodowane myciem w zmywarkach.